Kurzové sázky

Existují dva hlavní klíče k úspěšnému sportovnímu sázení:

1. Musíte být schopni vytvořit si vlastní strategii sázení, která vám přináší nějakou výhodu s tím, že budete trvale profitovat.

2. Udržujte dostatečnou disciplínu a důsledně provádějte vlastní strategii. Nikdy to nepřehánějte, pokud dojde ke špatné sérii.

Disciplína je určitě nejtěžším aspektem sportovního investování. Umožňuje vydělávat peníze a také neztratit hodně, když jste na sérii porážek. Překonat lidské instinkty – je to přinejmenším nepříjemné. Musíte začít jinak a trénovat k tomu svůj mozek.

Berte sázení jako byznys, ne jako koníček – jinak nemáte šanci uspět.

Nesázejte to, co si nemůžete dovolit prohrát . Pokud je vám jedno, zda vyhrajete nebo prohrajete, pošlete své peníze raději na nějaký dobročinný fond, tam ty peníze určitě potřebují. Sázení vás umístí do ringu s oblastí rizika, nejistoty a rozhodování. Faktory, které musíte překonat.

Velmi rádi používáme termín sportovní investování. Ale ono to vlastně je – investujeme čas a peníze pro finanční návratnost.

Ať už máte sázení jako koníček nebo jste ochotni se tomu věnovat naplno, tak váš hlavní proces myšlení se musí změnit od krátkodobých, k dlouhodobým ziskům. Snažte se maximalizovat celkové zisky a eliminovat psychologii krátkodobých vítězství.

Vždy přemýšlejte tak, že se jedná o obchodování s možností zisku – není to adrenalin a vzrušení.

I když vyhrát peníze je velmi dobrý pocit.