Jste tady poprvé ? Zdá se vám, že celý systém je nějaký chaotický ?

Žádný strach – stačí několik dnů a zjistíte, že vše je zcela jednoduché a plně funkční.

Sázky na míru nabízejí sázkové tipy od mnoha zdrojů, které se prezentují jako úspěšní sázkaři. Každému vedeme podrobnou statistiku jeho tipů a většinou to netrvá moc dlouho a dojdeme ke zjištění, že určitý sázkař ( zdroj ), který prezentuje svoje tipy jako nejúspěšnější mezi všemi sázkaři, není tak úspěšný, dokonce v mnoha případech je velmi prodělečný.

Proto máme „zdroje“ rozdělené do tří skupin: Gold / Silver / Bronze.

Nejúspěšnější a dlouhodobě ziskoví sázkaři jsou umístěni ve skupině GOLD.

Ti ostatní musí nejdříve prokázat svoje schopnosti a je docela možné, že po třech ziskových měsících v řadě a za přesně stanovených podmínek, budou moci svoje tipy představit ve skupině GOLD a získat tak od SnM zajímavou finanční odměnu.

Sledovat SnM nebo se aktivně účastnit, přináší pro uživatele mnoho výhod. Tipy jsou zasílány prostřednictvím Telegramu, je aktivní „chat“, kde se s ostatními aktivními členy mohou podělit o svoje zkušenosti ze sázení a nebo si jen tak prostě „pokecat“. Mnohokrát se již stalo, že některý z členů na chatu poskytl aktuální informace k nějakému sportovnímu zápasu, které by jste nikde jinde nezískali a měly cenu „zlata“.

Sázky na míru se prezentují také na sociálních sítích :

FB : https://www.facebook.com/groups/414738628875151
IG : https://www.instagram.com/sazkynamiru/
Telegram: T.me/infoSnM

Neváhejte a přidejte se k nám.