Kurzové sázky

Má přezdívka je Lucky Shot a specializuji se na NHL.

Můj systém je podrobně zaměřen na jednotlivé hráče. Rád bych vám v několika větách shrnul, proč je dobré sázet můj systém a také bych rád uvedl několik málo jednoduchých pravidel, které je potřeba dodržovat při jeho sázení.

Prvně bych rád upozornil, že je zapotřebí se mnou sázet od začátku sezóny. Pokud se právě v tuto chvíli ptáte proč, je to velmi jednoduché. V průběhu sezóny se snažím přidávat série, typů bývá víc než na začátku a také zvyšuji zisk z jednotlivých sérií. Proto se také může stát, že pokud se přidáte v půlce sezóny, nemusí vám vystačit jednotky na všechny mé sázky. To je ve své podstatě nejdůležitější informace. Dále stačí dodržovat mnou předepsaný počet jednotek a nevynechávat zápasy v sériích.

Můj systém funguje už přes tři roky. Tento rok máte poprvé možnost zkusit si můj systém a to ve skupině SNM (Sázky na míru). Tato skupina si navíc vede verifikaci mých tipů.

Tuto sezónu se snažím o zisk 150 jednotek ze základní části. Dal jsem vám několik zdarma tipů a sérií. Všechny jsme uzavřely s krásným ziskem. Samozřejmě se budu snažit přidávat free tipy i nadále. Avšak to nejlepší vás čeká v placené skupině.

Tato skupina bude sloužit převážně jako informační kanál. Budu zde uvádět nejnovějším novinky ze světa NHL. Dále zde budou přidávány free tipy s dodatečný předstihem (Ať už zde, nebo v placené skupině).

Vždy se snažím své tipy přidávat co nejdřív. Z pravidla kolem 12:00. Maximálně do 18:00.

Nepotřebuji sázet live a dohánět ztrátu na tzv. „pojistkách“ na tom můj systém nestojí). Také zde budou po domluvě se skupinou SNM probíhat soutěže. Ať už o samotné členství nebo hmotné ceny.

V této chvíli je to ode mě asi vše. Pokud máte nějaké otázky, rád vám odpovím. Vždy se budu snažit odpovídat co nejrychleji. Jinak už teď se těším na další sezónu NHL s na případnou spolupráci.

S pozdravem Lucky Shot

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Odeslat komentář