Kurzové sázky

LIVE sázky – jedná se o sázení kurzových sázek v průběhu sportovního utkání, kdy kurzy se dynamicky mění dle stavu a vývoje utkání.

Pokud dokážete správně odhadnout další průběh právě hraného utkání, je pro vás právě LIVE sázení to nejoptimálnější řešení, jak se věnovat kurzovým sázkám.

Vsadit lze v libovolném okamžiku hraného utkání na velké množství nabízených sázkových příležitostí, včetně speciálních sázek.

Některé vámi vybrané utkání můžete aktuálně sledovat prostřednictvím streamů. K informacím o průhěhu utkání lze využít tracker, aktuálních statistik nebo živého komentáře.

Také k sázení LIVE sázek je velmi důležitá příprava.

Již před zahájením vybraného zápasu by jste měli mít přehled o tom, jak by měl zápas probíhat a přepokládaný výsledek. Mnohem lépe pak budete reagovat na aktuální vývoj zápasu a dokážete využít vysokých kurzů ke svým sázkám.

Můžete např. nechat zápas „rozběhnout“ a čekat, jak se bude vyvíjet. Někdy je dobré počkat u fotbalového utkání na ukončení prvního poločasu a až poté začít sázet. Výběr sázkových příležitostí je vždy velmi obsáhlý a některou z nich si vždy vybere každý sázkař.

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Odeslat komentář